Human design je jedinečný systém a nová vědní disciplína, která umožňuje nahlédnout do mechaniky našeho fungování, našeho vnitřního nastavení.
Poznání této mechaniky přináší do života úlevu, naději a řešení tam, kde dříve neexistovaly.


Certifikovaná profesionálka Human design

Zapsaná v mezinárodním registru zde.

Můžete si u mě objednat KOUČOVÁNÍ založeném na Vašem osobním Designu nebo různé druhy ANALÝZ Vaší Human designové mapy (mapa Vašeho celkového osobního nastavení). Vaši Human designovou mapu můžete získat bez placení zde. Setkání se mnou si můžete objednat buď osobně nebo přes skype.

KOUČOVÁNÍ / KONZULTACE se může týkat veškerých životních situací a oblastí (situace: životní křižovatky, zásadní rozhodnutí, krize, deprese, stagnace, přešlapování, zaseknutí, vyhoření, začarovaný kruh, ztráta chuti do života atd, oblasti: vztahy, materiální zajištění, podnikání a obživa, zdraví, životní poslání, seberealizace, smysl života atd.). Vzhledem k tomu, že vycházím právě z Vašeho osobního designu, je možné komplexně a v samé podstatě věci řešit jakoukoliv situaci. Obrovskou výhodou je pak maximální efektivnost řešení, protože se jedná vždy o Vaše specifické a konkrétní řešení, pro Vás srozumitelné, jasné a zejména důvěryhodné.

Orientační ceny
Koučovací hodina 2 000 Kč / 80 € (samostatně)
Koučovací balíček 1 200 - 1900 Kč / 50 - 80 € za hodinu (podle počtu hodin v balíčku - indiviuální dohoda)


Obsahem různých ANALÝZ osobní mapy Human Designu je přímo detailní popis Vašeho osobního nastavení v těchto základních životních oblastech: tvořivost a schopnost budovat, spontánnost a intuice, zdraví, stres a obavy, emoce a vztahy, identita, láska a životní směřování, vůle a sebehodnota, komunikace a projevování, myšlení, inspirace.
Každá analýza je jedinečná, originální, stejně jako je originální každý člověk. Je to pokaždé komplexní popis všech výše uvedených oblastí. Jejich specifické vzájmené fungování práve a osobně pro Vás. Je to popis Vašeho osobního pohledu na svět. Toho, o co se můžete opírat, aby Vaše rozhodnutí byla správná a co naopak nechat k sobě přijít zvenku a pouze s tím pracovat jako se vstupními datami.

M
ůžete si objednata tyto typy analýz:

- Základní analýza
- Analýza pro děti
- Partnerská (vztahová) analýza - pro jakýkoliv vztah
- Analýza - Životní poslání (tzv. Inkarnační kříž)

- Koučování navazující na analýzu (pro zajištění integrace informací z analýzy do života a jejich pochopení na hlubší a přesnější úrovni)

Jak probíhá analýza a co je jejím obsahem:


Orientační ceny pro soukromé klienty:

Základní analýza 3 200 Kč / 130 €
Analýza pro dítě 2 200 Kč / 95 €
Partnerská analýza 3 800 Kč / 150 €
Analýza - životní poslání 3 800 Kč / 150 €
Koučovací hodina 2 000 Kč / 80 € (samostatně)
Koučovací balíček 1 200 - 1900 Kč / 50 - 80 € za hodinu (podle počtu hodin v balíčku)

Nestačí Vám tyto informace? Nejste si jistí, že zrovna Vaši situaci je možné řešit se mnou? Napište mi, zavolejte nebo nechejte na sebe u mě v emailu kontakt s prosbou o zavolání.


V České televizi (Sama doma)
VIDEO 1
VIDEO 2
VIDEO 3 
321 creative people